ArtComp,s.r.o., web, počítače, internet, sítě, Praha, webové stránky Praha, internetové stránky, internetové prezentace, webhosting, e-mail, návštěvnost, statistiky návštěvnosti, zakázkový software, analýzy, asistence, supervize, pomoc při výběrovém řízení, dodavatel, dodavatele software, hodnocení, webový audit, vývoj, vlastní software, letecké kargo, dealerský systém, manažerský systém, ekonomický software, hardware, počítače, tiskárny, scannery, servery, myši, návrh a realizace počítačových sítí

Design 

originalita

(webdesign, bannery, tištěné reklamní materiály - originální návrhy na míru pro každého zákazníka, výběr z více návrhů, úprava vítězného návrhu až do úplné spokojenosti, nepoužíváme šablony)

ergonomie user interface

(grafika zpřehledňuje orientaci, podporuje logiku, podtrhuje obsah, využívá zákonitostí očního vnímání)

optimalizace velikosti obsahu

(minimalizace paměťového prostoru pro grafiku a fotografii při zachování maximální kvality)

konzistentní image firmy

(jednotná ladící webová a klasická reklama - webové bannery, tisková propagace, roll-up bannery, loga, vizitky, hlavičkové papíry)

multimédia

(produktová fotografie, webová fotoalba, zvuk, Flash design, Flash movie, video, panorama)

profesionální HTML e-mail

(grafické nabídky, reklamní kampaně)
reference: naše reference Vám velice rádi na dotaz poskytneme
 

Proč s námi? 

Proč jsme ti nejvhodnější lidé pro vytvoření příjemného image vaší firmy? 

Protože naši pracovníci nejsou designéři nebo programátoři, ale designéři a programátoři současně. Design milujeme, cítíme a umíme ho navrhnout tak, aby byl použitelný na webu. U nás neplatí, že grafika zdržuje a Flash se pro webové aplikace nehodí. Naše dílo je vždy originálem a dle požadavku buď respektujeme anebo vytvoříme celkové image zákazníka.
 
Webdesign ArtComp
CS ▪  EN